Vytváříme programy na míru,
podle vašich potřeb.

Vyberte si z nabídky již praxí prověřených projektů. Teambuildingové akce od 5 až do 500 osob. Out/indoor.

Připravujete CSR projekt, netradiční firemní setkání nebo pro svůj hotel hledáte originální program? Inspirujte se zde.

Máte již svůj event připraven a potřebujete jej rozšířit o pár samostatných aktivit? Využijte naše materiálové a lektorské zázemí.

Hledáte něco speciálního pro své kolegy, či klienty? Chcete do hry zakomponovat své produkty nebo brand? Neváhejte se na nás obrátit.


Teambuildingové projekty

Naší hlavní myšlenkou při tvorbě her je, aby si klienti program užili a krom společného zážitku s kolegy si odnesli i něco navíc. Nejčastěji je to zakomponování zajímavých míst, nová dovednost, společné emoce. Je pro nás důležité, aby spokojen byl nejenom zadavatel akce, ale i její účastníci. 

Nejžádanější outdoorové projekty

Nejžádanější indoorové projekty

Nemůžete si vybrat? Umíme toho víc, mnohem víc. Nechte si od nás poradit.


Samostatné aktivity

Máte již svůj event připraven a potřebujete jej rozšířit o pár samostatných aktivit? Využijte naše materiálové a lektorské zázemí.

Nejžádanější aktivity

GPS Geocaching

Populární aktivita s outdoorovými GPS přístroji. Skupinky účastníků mají k dispozici GPS přístroj, ve kterém jsou uloženy pozice "kešek". Cílem  je jich najít a vyzvednout  co nejvíce.

Z nadhledu

Teambuildingová akce “Nadhled” je pohybová aktivita založena na schopnosti účastníků koordinovat se v prostoru a vzájemně spolupracovat. Cílem je například vytvořit obří logo klienta. Obrazec je viditelný pouze z nadhledu.

Kubb

Kubb je tradiční, údajně vikingská, venkovní společenská hra pro dva týmy. Týmy hází kolíky na soupeřovy figury tzv. „kubby“ ve snaze shodit soupeřovi co největší počet figur a získat tak nad soupeřem výhodu do dalších herních situací.

Discgolf

Relaxační hra s pravidly golfu. Cílem je zasáhnout koš pomocí disků na co nejmenší počet hodů. Hra je fyzicky nenáročná a slouží také k odreagování po náročném programu. Lze zařadit různé formy soutěží a týmových provedení.

Akce na míru

Přejete si něco speciálního? Chcete do programu vložit svůj brand, či produkty? Máte chuť se podílet na  tvorbě akce? To vše je pro nás výzvou. Budeme rádi, když se nám ozvete.