Ukázky teambuildingových programů

Leonardo

Leonardo je specifický nesoutěžní teambuilding, jehož účastníci tvoří pouze jeden tým. Cílem je postavit úžasný a funkční létající stroj za pomoci Leonardova deníku.

Program je vždy upraven dle speciálních dovedností účastníků, např. pokud jsou účastníci hudebně nadaní, součástí hry jsou hudební úkoly.

Ve hře naleznete šifrovací, vědomostní, detektivní a konstrukční aktivity.

Hra Leonardo byla cíleně vyvinuta za účelem rozvoje komunikačních dovedností účastníků a jejich vzájemného poznání.

Kryptex

Kryptex je teambuildingová šifrovací hra, kterou lze hrát vevnitř či venku. Cílem týmů je najít a otevřít legendární Kryptex, který skrývá tajemství nápoje blaženosti.

Tým, který Kryptex nalezne a pomocí získaných indicií otevře, dozví se nejen tajemství nápoje blaženosti, ale i obdrží vzorek v podobě lahodného Prosecca.

Do hry lze zakomponovat návštěvu zajímavých míst, nebo propojit s populárními únikovými místnostmi Escape Room.

Pražskou alternativou pro vaše zahraniční kolegy a hosty je Kryptex – Pražské věže. Týmy získávají indicie během procházky po atraktivních místech v historickém centru Prahy jako je Prašná brána, Staroměstská mostecká věž nebo Chrám sv. Mikuláše.

Carlos

Legendární investigativní program, který již získal mnoho podob.

Carlos je postaven na skutečném detektivním vyšetřování, ve kterém týmy sbírají důkazy na místě činu. Zároveň jsou však vystaveny výzvám v reálném světě, kde nelze rozeznat, co je ještě hra a co skutečnost.  Detektivní hra může být zasazena do indoorového prostředí hotelu nebo  outdoorového, či městského prostředí.

Hra kombinuje intelektuální a kreativní dovednosti, time management, komunikaci v rámci týmu a je fyzicky nenáročná. Dle přání klienta lze upravit legendu příběhu.

Rescue

Teambuildingový program Rescue atraktivním a soutěžním způsobem přibližuje účastníkům techniky, které používají záchranáři, hasiči nebo horská služba při záchranných akcích. Účastníci akce si vyzkouší dovednosti, které mohou využít v běžném životě jako je volání na Tísňovou linku nebo zajímavé záchranářské vybavení, např.  Scooprám, aplikace vakuových dlah a podobně.

Projekt Rescue vznikl ve spolupráci s profesionálními záchranáři Středočeského kraje, kteří jsou i součástí lektorského týmu.

Create your Company LOGO

Create your Company LOGO je projekt, ve kterém účastníci tvoří logo své firmy pomocí atraktivních a netradičních technik.

Specialitou je pohyblivé logo „Z nadhledu“ – které tvoří sami účastníci a je viditelné pouze z výšky, snímané kamerou na vysokozdvižné plošině nebo dronu.

Logem může být:

Obří dort

Týmový obraz

3D stavba loga z produktů klienta

Lidské logo natáčené z nadhledu

Konstrukční aktivity

Klienti mohou sestrojit cokoli je možné si představit. Konstrukční aktivity jsou fyzicky nenáročné, rozvíjejí kreativitu a spolupráci ve skupině. Výsledný produkt bývá velmi působivý, ať už jde o stavbu 13 metrové obří lodě, vozů formule 1, stavbu mostu, či aktivitu pipeline – konstrukci dlouhého funkčního potrubí.

Klienti u akcí podobného druhu pozitivně kvitují velkou míru relaxace, kterou v dnešní době přináší jakákoli kreativně/manuální činnost.

Umíme například postavit:

Formule 1 – Homokáry

Pirátskou loď

Pipeline – obří potrubí

Létající stroje

Podívejte se do naší fotogalerie.

Samostatné hry a workshopy

Disponujeme velkou škálou samostatných aktivit a teambuildinogvých her, které lze zařadit do vámi již připraveného programu, nebo z nich můžeme vytvořit celofiremní akci. Pro aktuální nabídku aktivit nás neváhejte kontaktovat.

GPS – outdoorové gps hry.

Lanové překážky a slackline.

Střelba z foukaček, vzduchovek, praků.

Hod nožem a hvězdicí.

Robotické workshopy – Cubeletes, Magic Balls, Minoboti.

Obří bublifuk, chůze na chůdách.

Papírové Maxi lego kostky.

Scanner – teambuildingová hra.

Multimediální kvíz.

…a mnoho dalších.

Netradiční sportovní hry

Během našich cest po světě jsme objevili spoustu her, které byly v našich končinách neznámé. Naším cílem je vám tyto hry představit, naučit je vás a užít si s nimi spoustu zábavy.

Týmy mohou porovnat své síly v turnaji v netradičních hrách, případně je možné tyto aktivity zařadit do některého z programů, nebo je lze realizovat samostatně.

Vikingská házecí hra Kubb

Vietnamský badminton

Francouzský Pukec

Kanadská hra s obřím míčem Kinball

Discgolf

Obří Mikádo

Escape Games - Únikové místnosti

Únikové místnosti jsou hitem posledních let a my jsem si pro vás připravili několik specialit.

Vyrobili jsme mobilní únikové místnosti, které lze postavit samostatně na vašich firemních eventech,  případně je můžeme vložit do některých z našich legendových her jako je Carlos, Kryptex nebo Leonardo.

Nově máme k dispozici dvě totožné mobilní únikové místnosti.

Díky tomu jsme schopni navýšit kapacitu a odbavit najednou až 14 klientů/2 týmy za 25 minut. Dále máme k dispozici další mobilní místnost, která může logicky navazovat, nebo předcházet.
Mobilní únikové místnosti lze nainstalovat takřka kdekoli včetně venkovních prostor.

Podívejte se do naší fotogalerie.

Arcana

Arcana je teambuildingový a zážitkový program založený na dobrodružném příběhu zasazeného do exkluzivního prostředí Zámku Svijany.

Hra je postavená na rozšířené realitě, tzn. spojuje možnosti online her, outdoorových aktivit a reálného prostor, kde se hra odehrává.

Každý tým má k dispozici tablet, který ho provází od úkolu k úkolu až k závěrečnému finále.

V tabletu je nainstalována herní aplikace, která může týmům napovídat, měřit čas hry a umožňuje vzájemnou soutěž mezi týmy.

Roboshow

Osvěžte své firemní akce a teambuildingy o roboshow workshopy –  Cubelets, Magic balls či Ozoboty.

Cubelets – postavte si svého robota z modulárních robotických kostek. Unikátní robotická stavebnice od firmy Modrobotics, amerického startupu roku 2016.

Magic Balls – bláznivé robotické koule, které ovládáte smartphonem. Koule „jedou“ rychlostí až 24 km/h.

Ozoboti – speciální robůtci, které programujete malováním barevných čar na podložku. Ozobot vám zatancuje, zabliká, zrychlí, zkrátka vše co mu nakreslíte.