Vyberte si teambuilding přesně pro vás!                Nově i online!

Teambuildingové projekty

Na tomto webu najdete portfolio našich nejžádanějších teambuildingových aktivit, včetně dvou speciální online hybridních verzí.

Naším cílem je vám nabídnout v jakékoli době a v jakémkoli počasí netradiční společný zážitek, emoce, vzájemné poznání a rozvoj vašich dovedností

Specializujeme se na komunikaci, timemanagement, design thinking, gamifikaci, brainstorming a spolupráci.

Vyberte si z Top 4 našich outdoorových programů. Detektivka Carlos, Rescue, Leonardův létající stroj a Kryptex.

Jak zpříjemnit firemní večer či konferenci? Doporučujeme kvíz "Máme rádi Česko" a nebo si postavte vlastního robota.

Potřebujete atraktivní, ale levný program? Nebo naopak hledáte něco speciálního a výpravného?


Nejžádanější outdoorové projekty

Nejžádanější indoorové projekty

Samostatné aktivity

Máte již svůj event připraven a potřebujete jej rozšířit o pár samostatných aktivit? Využijte naše materiálové a lektorské zázemí.

Nejžádanější aktivity

GPS Geocaching

Populární aktivita s outdoorovými GPS přístroji. Skupinky účastníků mají k dispozici GPS přístroj, ve kterém jsou uloženy pozice "kešek". Cílem  je jich najít a vyzvednout  co nejvíce.

Z nadhledu

Teambuildingová akce “Nadhled” je pohybová aktivita založena na schopnosti účastníků koordinovat se v prostoru a vzájemně spolupracovat. Cílem je například vytvořit obří logo klienta. Obrazec je viditelný pouze z nadhledu.

Kubb

Kubb je tradiční, údajně vikingská, venkovní společenská hra pro dva týmy. Týmy hází kolíky na soupeřovy figury tzv. „kubby“ ve snaze shodit soupeřovi co největší počet figur a získat tak nad soupeřem výhodu do dalších herních situací.

Discgolf

Relaxační hra s pravidly golfu. Cílem je zasáhnout koš pomocí disků na co nejmenší počet hodů. Hra je fyzicky nenáročná a slouží také k odreagování po náročném programu. Lze zařadit různé formy soutěží a týmových provedení.

Akce na míru

Přejete si něco speciálního? Chcete do programu vložit svůj brand, či produkty? Máte chuť se podílet na  tvorbě akce? To vše je pro nás výzvou. Budeme rádi, když se nám ozvete.